Radwan Lubasz Gospodarze

helcia

Utworzono:

02.09.2018

W V kolejce Pilskiej Okręgówki Radwan Lubasz pokonał na własnym boisku zespół Kłosa Budzyń 5-1. Prowadzenie Radwanowi w pierwszej połowie dał Maciej Budaj po wykorzystanym rzucie karnym (Zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika gości), goście doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą po bramce Adama Kotusa. Po zmianie stron do bramki trafiali już tylko Lubaszanie, na 2-1 podwyższył Łukasz Ozorkiewicz, który wykorzystał idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego Kacpra Niezborały i pięknym strzałem z ''główki'' pokonał Rafała Wołczko. Chwilę później było już 3-1 po faulu w polu karnym na Przemysławie Oelke ponownie pewnie rzut karny wykorzystał Maciej Budaj. Kolejne dwie bramki zdobył wprowadzony w 57 minucie spotkania Jakub Brożys i tym samym Radwan zwyciężył 5-1.

V kolejka PKO
Radwan Lubasz vs Kłos Budzyń 5-1 (1-1)
Bramki: 1-0 M.Budaj (k), 1-1 A.Kotus, 2-1 Ł.Ozorkiewicz, 3-1 M.Budaj (k), 4-1 J.Brożys, 5-1, J.Brożys
Lubasz, ul.Sportowa 3