3 pkt na ciężkim terenie !!!

Trzy oczka na ciężkim terenie. Zjednoczeni w niedzielne popołudnie udali się na mecz do pobliskiego Ujścia. Niegdyś ten pojedynek nazywany był derbami, teraz już tak nie jest. Mecz znacznie lepiej zaczęli goście. Już kilka akcji pokazało, że zespołowi obchodzącego tego dnia urodziny Śmiechowskiego bardzo zależy na sprawieniu prezentu swojemu bossowi. Pierwszą bramkę zdobył nie kto inny, jak właśnie Jubilat.Piękna bramka strzelona z rzutu wolnego z ok 35 m. Chwile później mamy 2:0. Wynik podwyższa Martenka. Technicznym, plasowanym strzałem, nie daje szans bramkarzowi Unii. Do przerwy wynik nie ulega zmianie, mimo wielu korzystnych sytuacji jakie mieli napastnicy Zjednoczonych. Po przerwie zawodnik gości zostaje upomniany żółtą kartka a że jest to jego 2 kartka w trym kolorze, zostaje usunięty z boiska a drużyna z Ujścia mecz musi kończyć mecz w dziesiątkę. Kartka nie załamuje gospodarzy, którzy graja coraz lepiej i stwarzają coraz to groźniejsze sytuacje. Jedna z nich kończy się bramką, chwila nieuwagi naszych obrońców i mamy 2:1 .Wynik taki Kaczory dowożą do końca i mogą świętować 3 pkt jak i urodziny swego trenera ,100 bramek panie Mariuszu!!!