3 punkty zostają w Kaczorach

Trzy punkty zostają w Kaczorach!!! Zwycięstwem Zjednoczonych zakończył się pojedynek z zespołem Stelli Białośliwie, nazywany przez niektórych derbami. Kaczory zaczęły ten mecz bardzo odważnie, stwarzając sobie mnóstwo sytuacji, Niestety zabrakło tego co zawsze, czyli skuteczności, ponieważ do przerwy spokojnie powinno być "pozamiatane". Co prawda zespołowi Mariusza Śmiechowskiego udało się strzelić dwie bramki autorstwa Arków : Dolnego i Martenki, ale tych bramek powinno być znacznie więcej. Po przerwie tracimy bramkę ponieważ nie popisała się obrona jak i bramkarz Zjednoczonych. Wynik mimo kilku szans Zjednoczonych na jego podwyższenie nie zmienia się do końca meczu. Zwyciężamy 2:1.Za tydzień Kaczory udają się do Wyrzyska na mecz z tamtejszą Łobzonką.