Kolejna porażka Zjednoczonych i remis juniorów

Komentarz trenera wystarczy by opisać przebieg meczu o którym każdy z nas jak najszybciej chciałby zapomnieć. „Po raz kolejny tracimy bramki, których nie powinniśmy stracić, zwłaszcza na początku meczu. Doświadczony Dariusz Nowak robi fatalny błąd, po którym wpada pierwsza bramka. Druga stracona bramka to efekt braku reakcji naszych trzech zawodników i fatalny błąd bramkarza.

To jest czwarty mecz w rundzie wiosennej, a strzeliliśmy dopiero 3 bramki. Na godzinę przed meczem zadzwoniło do mnie dwóch naszych stoperów z informacją, że nie mogą dziś zagrać z powodu kontuzji.

Nie wiem co się dzieje. Mieliśmy grać pressingiem ale nic z tego nie wychodzi. Nie poznaje chłopaków z tych sparingów, które wygrywaliśmy. Szkoda, bo wiem, że potrafią grać w piłkę.”