Przegrany "wygrany" mecz

Przegrany ''wygrany'' mecz. Tak o spotkaniu ze Złotowską Spartą można w skrócie napisać. Zjednoczeni zaczęli doskonale. W 10' na strzał z ok 30 metrów zdecydował się Kędziora. Piłka wylądowała w samym okienku bramki.Do 70' gra jak i wynik nie ulegał zmianie. Kaczory prowadziły grę, a Spartanie raz po raz kontratakowali, co nie przynosiło efektów w postaci bramek. W 70' mecz zmienił się diametralnie. Po ukaraniu czerwoną kartką zawodnika Złotowa, Zjednoczeni przestali grać tak, jakby ten mecz już wygrali, co wykorzystali bardziej doświadczeni zawodnicy Sparty.Trzy akcje, trzy bramki po sporych błędach obrony Kaczor. Wynik końcowy wcale nie świadczy o przebiegu spotkania, gdzie Zjednoczeni byli drużyna lepszą, ale niestety taka jest piłka,, wygrywa ten, kto strzeli więcej bramek.

w artykule wykorzystano zdjęcia fot. z portalu NaszeKaczory.pl