Remis z Piłą na koniec rundy jesiennej

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Zjednoczonych, którzy podejmowali zespół TP Polonii Piła. Mecz był bardzo ostry, o czym może świadczyć ilość pokazanych kartek 12 żółtych i 3 czerwone. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście z Piły, którzy od początku atakowali bramkę Kaczor strzeżoną przez Wojtka Jumę. Pierwszą bramkę zdobyła drużyna z Kaczor. Rzut rożny wykonywał Paczyński a precyzyjną wrzutkę wykończył Pomierski. Radość gospodarzy nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ zespół z Piły niespełna 5 minut później wyrównał stan rywalizacji na 1:1 . Do przerwy, jak i do końca meczu nie działo się już nic ciekawego. Gra strasznie się zaostrzyła czego efektem były dwie kartki czerwone dla zespołu z Kaczor oraz jedna dla zawodnika z Piły. Zespół Zjednoczonych zakończył rozgrywki w pierwszej piątce, czyli tak jak sobie zakładał a dokładnie na miejscu 4.