Ruszyły przygotowania do sezonu !!!

Nasza drużyna po krótkiej przerwie zimowej, rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej od treningu na siłowni, a potem basenie RELAKS w Kaczorach. Do rozpoczęcia sezonu trener Mariusz Śmiechowski planuje trzy treningi w tygodniu z czego dwa właśnie w siłowni, a jeden w hali sportowej .Od lutego będziemy ćwiczyć już na płycie boiska Zjednoczonych, zaczną się również sparingi kontrolne. Wstępnie zaplanowano siedem meczy towarzyskich w terminach :

07.02.15   Leśnik Margonin

11.02.15   Noteć Czarnków

21.02.15   Orzeł Wałcz

28.02.15   Sad Chwiram

07.03.15   Korona Stróżewo

14.03.15   Zryw Sypniewo

21.0315.   Iskra Wyszyny

Terminy spotkań mogą ulec zmianie o czym będziemy wcześniej informować. Podczas treningów w szeregach naszej drużyny pojawią się nowi zawodnicy. Jak informuje trener ,rozmowy prowadzone są z pięcioma osobami i właśnie podczas przygotowań do rundy, bacznie będzie im się przyglądał pod kontem przydatności do poszczególnych formacji.