Wysokie zwycięstwo Zjednoczonych!!!

Wysokim zwycięstwem zakończył się mecz pomiędzy Zjednoczonymi a Orłem Osiek. Kaczory wygrały w stosunku 6:2. Choć wynik wysoki, to wcale nie było to takie łatwe zwycięstwo ,co prawda w pierwszej połowie Kaczory powinny prowadzić różnicą co najmniej 5 bramek a było 2:0,  lecz to goście lepiej zaczęli 2 połowę i szybko strzelili bramkę kontaktową. Chwilę później ku zdumieniu kibiców było już 2:2 co więcej to goście stwarzali groźne sytuacje i tylko interwencje Krzysztofa Gorszki ratowały zespół z Kaczor przed utratą bramki. Od 70 min to Zjednoczeni przejęli inicjatywę, aplikując 4 bramki i kończąc ostatni mecz sezonu na własnym stadionie wynikiem 6:2 bramki zdobywali: 3x Lenartowicz po jednej Stachowiak, Jendrzejek, Kędziora .Za tydzień zespół z Kaczor jedzie na ostatni mecz do Piły, gdzie zagra z tamtejszą Polonią o godzinie 13:00 na stadionie Gwardii. Serdecznie zapraszamy!!!