Zimny prysznic od Zamka Gołańcz

Wynikiem 4:1 dla gości zakończył się sparing z zespołem Zamka Gołańcz. Zespół A-klasowy,od tego roku z nowym trenerem Wojciechem Grabarskim , nowym składem oraz nowym, nie małym budżetem dał nam niezłą szkołę. Zawodnicy Zamka górowali nad nami techniką , szybkością , kondycją , no i przede wszystkim wolą walki. Pierwsza połowa nie zapowiadała tego co wydarzy się w później .Gra naszego zespołu była poprawna w większości z wymianą podań po ziemi z bramką wyrównującą Pawła Skowrońskiego. Szwankował co prawda środek pola, ale reszta formacji funkcjonowała bez zarzutu. W drugiej połowie widać było wyraźne problemy kondycyjne, z którymi borykają się nasi chłopcy, no i totalny brak woli walki. Graliśmy bez bramkostrzelnego Pawła Kędziory i podstawowego bramkarza Marcina Klofika, dwa dni po sparingu z Polonią Chodzież , ale to nie usprawiedliwia wyniku . Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i "wrócić na ziemię" , bo jest przecież dużo do zrobienia. Zespołowi z Gołańczy gratulujemy wyniku i życzymy szybkiego awansu , chociaż jak widać po grze zawodników jest to już raczej przesądzone.

Po meczu obie drużyny usiadły do przyjacielskiego grilla !