Trzeci wygrany mecz Zjednoczonych !

Kolejne zwycięstwo Zjednoczonych. Tym razem pokonali u siebie zespół Polonii Jastrowie. Zespół Mariusza Śmiechowskiego napędzony po zwycięstwach nad Łobzonką i Stellą chciał udowodnić, że nie były to przypadkowe zwycięstwa. I tak też zrobił. Pierwsza bramka padła po rzucie karnym.W polu karnym gości ,faulowany Jendrzejek a pewnym egzekutorem jedenastki Dolny. Goście wyrównują przed przerwą po złym zachowaniu Kaczorskiej obrony. W szatni Zjednoczonych kilka mocnych słów znakomicie podziałało na zawodników, którzy po przerwie zagrali bardziej zdecydowanie i zdobyli jak się okazało ,decydującą bramkę spotkania. Strzelcem był Hubert ''Bobek" Martenka, który wykorzystał świetne podanie Pawła Kędziory.Rezultat do końca nie uległ już zmianie choć powinien ,ponieważ Zjednoczeni mieli wyśmienite sytuacje bramkowe .Kolejno mylili się  Śmiechowski, Dolny, Fonferek. Za tydzień zespół z Kaczor uda się na ciężki teren do Wysokiej.