Zwycięstwo juniorów w Budzyniu.

Juniorski Zespół Zjednoczonych udał się do Budzynia by tam zmierzyć się z tamtejszym Kłosem. Mecz bardzo nerwowy z obu stron wiele niedokładności. Okolo 20 minuty meczu przed polem karnym zostaje sfaulowany Maślanka, do rzutu wolnego podchodzi Pazdej i bardzo precyzyjnym strzałem nie daje szans bramkarzowi. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Po przerwie Zespół z Budzynia próbuje wyrównać lecz ataki kończą się na obronie Kaczor. Gospodarze odkrywają się tym samym dając możliwość na kontry Zjednoczonych. Jedna z takich kontr przynosi bramkę strzelcem Kledzik. Zespół Dominika Paczyńskiego od tego momentu kontroluje grę lecz nie potrafi udokumentować tego bramką, Dwa razy z linii bramkowej piłkę wybijają obrońcy Kłosa. Wynik nie ulega już zmianie Zjednoczeni bogacą się o 3 pkt!!!