Remis w Wysokiej

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Zjednoczonych Kaczory z drużyną GLKS-u Wysoka. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla drużyny z Kaczor i już w 5 minucie objęli prowadzenie po golu Arka Dolnego. Radość niestety nie trwała zbyt długo, niespełna 5 minut później piłkę ręką z własnej bramki wybija Warszewski, za co zostaje ukarany czerwoną kartką. Do piłki podchodzi dobrze znany reprezentujący niegdyś barwy Kaczor Miedziński i myli się. Doskonale wyczuwa go nasz bramkarz 16 letni Wojciech Juma. Zjednoczeni niestety jeszcze przed przerwą grając w 10 tracą bramkę. Do przerwy mamy więc zatem wynik 1:1. Po przerwie stan na boisku się wyrównuje. Zawodnik gospodarzy po nierozważnym zagraniu otrzymuje drugą żółtą kartkę i musi opuścić plac gry.Ok 60 minuty rzut wolny z odległości 20 metrów egzekwuje Śmiechowski i nie daje żadnych szans bramkarzowi gospodarzy. Wynik ten utrzymuje się  do 80 min, gdzie pada wyrównanie po samobójczym trafieniu obrońcy Kaczor. Niespełna 5 minut później mamy 3:2 dla gospodarzy, tym razem bramka pada z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym. Zjednoczeni grają jednak do końca i udaje się zremisować po dużym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, najlepiej zachowuje się Arek Martenka i doprowadza do remisu 3:3, takim o to wynikiem kończy się mecz.