Królowie Gminy

Sprawdziło się stare powiedzenie, że "pieniądze to nie wszystko" Do Kaczor przyjechał naszpikowany "gwiazdami" zespół Orkanu Śmiłowo by zmierzyć się z borykającym się z problemami finansowymi zespołem Zjednoczonych Kaczory. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł bardzo dobrze zmotywowany i przygotowany, choć nie mający na swojej ławce ani jednego zawodnika rezerwowego zespół Mariusza Śmiechowskiego. Dwie bramki po zagraniach Śmiechowskiego i Paczyńskiego strzelił wyśmienicie spisujący się tego dnia Kędziora. O wspaniałą oprawę zadbał także fan club Zjednoczonych , na nich zawsze możemy liczyć. Niestety nie wszyscy potrafili pogodzić się z porażką, próbując szukać wytłumaczeń w słabej pracy sędziów, myślę tu o działaczach  Śmiłowskiego Klubu Sportowego , Panowie trochę pokory ! Piłkarze Zjednoczonych pokazali, że mieć pieniądze to nie wszystko i trzeba wkładać serce w to co się robi !!!

Hej Zjednoczeni !

w artykule wykorzystano zdjęcia fot oraz nagranie. z portalu NaszeKaczory.pl